Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
100(L)ica
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
16557
16.09.2011, 22:06
Ale z Lechem Wisła na wyjeździe potrafiła wygrać 0:1, nie tracąc żadnej bramki, wiec to już jest jakiś tam plus
100(L)ica
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 100(L)ica
Znajdź inne posty napisane przez 100(L)ica