Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu
Offline
#
5223
16.09.2011, 21:58
@K4Millo
No właśnie, może źle to ująłem, albo tez kwestia tłumaczenia jego słów na polski. Po obejrzeniu powtórek kwestia faulu nie była taka ewidentna. Trochę pokrętna ta jego "nowsza" wypowiedź.
snikki_(konto-usuniete)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez snikki_(konto-usuniete)