Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5221
Stary 16.09.2011, 21:54
snikki napisał(a):Wyświetl post
Aż przewinąłem do góry żeby sprawdzić jaka jest nazwa tego tematu bo pomyślałem, że mam zwidy. Wy też to lepiej sprawdźcie przed dalszym offtopowaniem.

Temat z założenia dotyczy trenera Maaskanta, trener dziś zauwazył ważną rzecz. Oglądając powtórki stwierdził, że Pareiko nie był jednak faulowany przy 1:2 w zwiażku z czym wystosował sprostowanie. Zanim jednak to sprostowanie się pojawiło Maaskant został obsmarowany na interii przez naszego ulubionego Romka K.
Gdzie niby wystosował sprostowanie, że nie był faulowany? Na oficjalnej dalej mówi, że był faul: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ja_maleckiego/
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując