Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16555
Stary 16.09.2011, 21:48
100(L)ica napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak wy, ale ja w tym meczu widziałem 1. nieprawidłową zdobytą bramkę - tą Rudneva na 3:1.
Możdżeń się przyznał, że dotknął piłki przy pierwszym golu. Tak więc gol na 1:0 też ze spalonego.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując