snikki napisał(a):

Temat z założenia dotyczy trenera Maaskanta, trener dziś zauwazył ważną rzecz. Oglądając powtórki stwierdził, że Pareiko nie był jednak faulowany przy 1:2 w zwiażku z czym wystosował sprostowanie. Zanim jednak to sprostowanie się pojawiło Maaskant został obsmarowany na interii przez naszego ulubionego Romka K.
|
A to ciekawa informacja.Swoją drogą tak chwilę temu oglądałem kilka razy tą bramkę i jak dla mnie ewidentny błąd obrońców.To że Parejko domagał się faulu nie miało znaczenia bo koleś z Odense był puszczony w samopas wcześniej, może gdyby nie biegł do tej piłki to miałby szanse obronić strzał ale i tak te szanse były by mizerne.
Taki oftop - tzn sprostowanie;p