|
Aż przewinąłem do góry żeby sprawdzić jaka jest nazwa tego tematu bo pomyślałem, że mam zwidy. Wy też to lepiej sprawdźcie przed dalszym offtopowaniem.
Temat z założenia dotyczy trenera Maaskanta, trener dziś zauwazył ważną rzecz. Oglądając powtórki stwierdził, że Pareiko nie był jednak faulowany przy 1:2 w zwiażku z czym wystosował sprostowanie. Zanim jednak to sprostowanie się pojawiło Maaskant został obsmarowany na interii przez naszego ulubionego Romka K.
|