Antystenes napisał(a):

|
jak juz to 8mln usd, czyli ok. 6mln e. Wisła ile daje na wynagrodzenia ok. 4mln? Faktycznie przepaść.
|
Różnica jest ogromna, bo oznacza, że Wisła mogłaby mieć 4 zawodników ekstra, zarabiających po 500 tys Euro, czyli tyle ile Liuboja. Takie pensje wystarczą, żeby ściągnąć zdecydowanie lepszych piłkarzy, niż mamy obecnie w składzie.