Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2678
Stary 16.09.2011, 21:40
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
jak juz to 8mln usd, czyli ok. 6mln e. Wisła ile daje na wynagrodzenia ok. 4mln? Faktycznie przepaść.
Różnica jest ogromna, bo oznacza, że Wisła mogłaby mieć 4 zawodników ekstra, zarabiających po 500 tys Euro, czyli tyle ile Liuboja. Takie pensje wystarczą, żeby ściągnąć zdecydowanie lepszych piłkarzy, niż mamy obecnie w składzie.
Odpowiedz cytując