1q2 napisał(a):

|
To nie są pierwsze lepsze nazwiska tylko konkretne transfery z ostatnich....4 lat, dolicz sobie do tego pozostałe pewnie setki najczęściej bardzo przeciętnych grajków zatrudnianych przez nasze kluby.
|
Prawdę mówiąc z 8 lat i to nie do jednego klubu

.
1q2 napisał(a):

Jak się ma do dyspozycji z milion euro a do obsadzenia 5 pozycji to efekty są jakie są
Tak samo zupełnie gdzie indziej byśmy byli gdyby taki Valckx pracował tu przez 6 okienek a nie dwa
|
Myślę, że ten cytat z wywiadu z Vukoviciem doskonale oddaje jakość większości zakupów i możliwości transferowe czołowych klubów.
Budżety najlepszych polskich klubów rosną, ale wciąż nie są to pieniądze, które gwarantują zupełnie inną jakość. Dalej wystarczy dużo biegać, być zaangażowanym, mieć drużynę ambitną, odpowiedzialną, zgraną, z dobrą atmosferą w szatni. Korona jest tego przykładem.