willow napisał(a):

To jakbym miał do dyspozycji milion euro i 5 pozycji, to na każda pozycję kupowałbym zawodnika za milion euro przez 5 lat.
Trwało by dłużej, ale jakość zespołu byłaby znacznie większa, niż jak się kupuje 10 piłkarzy po 100 tys euro każdy.
I gdybyśmy taką politykę stosowali od 5 lat, teraz bylibyśmy w zupełnie innym miejscu.
|
A potem wszedłbyś na forum i pisał o tym jak można dopuścić do sytuacji, że mamy na przykład 2 stoperów, czy jednego napastnika?
A może kazałbyś wystawiać juniorów?