Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2674
Stary 16.09.2011, 21:31
art napisał(a):Wyświetl post
http://www.tipsbladet.dk/nyhed/super...page=0%2C2

8mln € to OB wydaje na pensje dla zawodników...
jak juz to 8mln usd, czyli ok. 6mln e. Wisła ile daje na wynagrodzenia ok. 4mln? Faktycznie przepaść.
Nie róbcie z Odense jakiegoś potentata typu Spartak czy Gazientespor.
Odense jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Zarówno sportowym jak i finansowym.
W czterech ostatnich okienkach kupili grajków za 2,5mln, czyli na rundę wydają ok.600tys e.

Takie kluby (Odense/Apoel) pokazują jak niedużym kosztem można ściagnać ciekawych zawodników, którzy wciągają naszą ligę nosem. My chwalimy Stana, bo na to zasłużył. Jest to niewątpliwie najlepszy dyr. sp. jaki funkcjonował w tej lidze, ale jakie cuda dzieją się na Cyprze, w Izraelu..pokazują co naprawdę można przy niedużym nakładzie finansowym.
Polska piłka jest zepsuta. Zbyt długo stawialiśmy na Polaków, płącąc im horrendalne wynagrodzenia. Polskie kluby miały pieniadze, ale źle je lokowały (choć nie tak źle jak Turcy). Teraz mamy tego skutki i dziwimy się jak kluby o podobnych budżetach grają z nami jak z juniorami.
Ostatnio edytowane przez Antystenes : 16.09.2011 o godz. 21:33.
Odpowiedz cytując