Odense - 34 mln euro budzetu, a APOEL - 8 mln euro...wszystko latwe do sprawdzenia i zweryfikowania. O polityce transferowej cypryjczykow nie ma co mowic, bo wszyscy widzieli ze maja lepszych pilkarzy, wiec ludzie odpowiedzialni za transfery maja chyba wiekszego nosa

.