Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2672
Stary 16.09.2011, 21:29
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To nie są pierwsze lepsze nazwiska tylko konkretne transfery z ostatnich....4 lat, dolicz sobie do tego pozostałe pewnie setki najczęściej bardzo przeciętnych grajków zatrudnianych przez nasze kluby.

Jak się ma do dyspozycji z milion euro a do obsadzenia 5 pozycji to efekty są jakie są
Tak samo zupełnie gdzie indziej byśmy byli gdyby taki Valckx pracował tu przez 6 okienek a nie dwa
To jakbym miał do dyspozycji milion euro i 5 pozycji, to na każda pozycję kupowałbym zawodnika za milion euro przez 5 lat.
Trwało by dłużej, ale jakość zespołu byłaby znacznie większa, niż jak się kupuje 10 piłkarzy po 100 tys euro każdy.
I gdybyśmy taką politykę stosowali od 5 lat, teraz bylibyśmy w zupełnie innym miejscu.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując