1q2 napisał(a):

To nie są pierwsze lepsze nazwiska tylko konkretne transfery z ostatnich....4 lat, dolicz sobie do tego pozostałe pewnie setki najczęściej bardzo przeciętnych grajków zatrudnianych przez nasze kluby.
Jak się ma do dyspozycji z milion euro a do obsadzenia 5 pozycji to efekty są jakie są
Tak samo zupełnie gdzie indziej byśmy byli gdyby taki Valckx pracował tu przez 6 okienek a nie dwa
|
To jakbym miał do dyspozycji milion euro i 5 pozycji, to na każda pozycję kupowałbym zawodnika za milion euro przez 5 lat.
Trwało by dłużej, ale jakość zespołu byłaby znacznie większa, niż jak się kupuje 10 piłkarzy po 100 tys euro każdy.
I gdybyśmy taką politykę stosowali od 5 lat, teraz bylibyśmy w zupełnie innym miejscu.