Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16550
Stary 16.09.2011, 21:21
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
29 kolejka, Zagłębie 0-3 Wisła.

Nie , żebym się czepiał, bo Mi także tego brakuje.
Tak, mecz na zupełnym luzie po zdobyciu mistrzostwa i utrzymaniu się Zagłębia.

Spalony był to fakt, ja tylko mówię, że był trudny do wychwycenia.

A i teraz pod koniec meczu powinien być karny dla Jagi, ewidentny karny.
Odpowiedz cytując