tarantulaw2 napisał(a):

29 kolejka, Zagłębie 0-3 Wisła.
Nie , żebym się czepiał, bo Mi także tego brakuje.
|
Tak, mecz na zupełnym luzie po zdobyciu mistrzostwa i utrzymaniu się Zagłębia.
Spalony był to fakt, ja tylko mówię, że był trudny do wychwycenia.
A i teraz pod koniec meczu powinien być karny dla Jagi, ewidentny karny.