Zwitter napisał(a):

|
Kiedyś my tak graliśmy jak Lech i w każdym meczu strzelaliśmy po 3-4 bramki, niestety te czasy już dawno za nami. Teraz to ja już nie pamiętam kiedy ostatnio wygraliśmy w lidze różnicą 2 bramek...
|
29 kolejka, Zagłębie 0-3 Wisła.
Nie , żebym się czepiał, bo Mi także tego brakuje.