Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16546
Stary 16.09.2011, 21:14
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś my tak graliśmy jak Lech i w każdym meczu strzelaliśmy po 3-4 bramki, niestety te czasy już dawno za nami. Teraz to ja już nie pamiętam kiedy ostatnio wygraliśmy w lidze różnicą 2 bramek...
29 kolejka, Zagłębie 0-3 Wisła.

Nie , żebym się czepiał, bo Mi także tego brakuje.
Odpowiedz cytując