Zwitter napisał(a):

|
Kompleksy, kompleksy mają co niektórzy. Ciekawe, który sędzia by wychwycił tego spalonego, Stilić strzelał z połowy boiska ludzie!
|
Jakie ....a kompleksy? Mog strzelac nawet z Ksiezyca. Spalony to spalony i .... mnie to obchodzi skad byl strzal. Co to po strzale z polowy boiska nie obowiazuje przepis o spalonym?
Poza tym strzelajacy Stilic i bedacy w momencie strzalu na spalonym Rudnev wcale nie byli tak daleko od siebie wiec nie wciskaj kitu, ze by tego sedzia nie wychwycil.
A kilka nieprawdlowych bramek kuchenek w tym sezonie to jest fakt. Jak chcesz z tym dyskutowac to powodzenia.