Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2670
Stary 16.09.2011, 20:53
Ok walnąłem się z tymi 8 mln Euro, nie wiem, skąd mi wpadła ta liczba.
Ale to i tak nie zmienia faktu, że nie trzeba gigantycznej kasy, że sprowadzić ciekawych zawodników. Pierwsze lepsze nazwiska, które przychodzą mi do głowy, to choćby Błaszczu, Lewy, Marcelo, Rudnevs, biorąc pod uwagę tylko naszych ligowców.
A co my robimy?
Ściągamy wątpliwej jakości emerytów na roczne wypożyczenia. A kto to robi? Valckx i spółka, czy Musiał z Piętą?
I jeden dobry transfer Meliksona niczego nie zmieni.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując