przestańcie pie.przyć o budżecie 8mln Euro. Byliście kiedykolwiek w Danii? Kolacja dla czterech osób (dwa dania, wino itp) w normalnej knajpie kosztuje więcej niż minimalna pensja w Polsce. 8 mln Euro to budżet szalteów miejskich w Odense a nie klubu. Już zapomnieliście Levadie i Karabach

?