qchar90 napisał(a):

co Małecki daje na boisku?
zamyka oczy i biegnie na 2,3,4 zawodnikow, raz na jakis czas uda mu sie przejsc ich
a tak wiele strat, gra samolubna
w tym sezonie Malecki nie ma formy, kiedy ostatnio rozegral dobry mecz? bramka z Apoelem zamazuje obraz jego beznadziejnej formy
niech Malecki trzyma jezyka za zebami, niech sie nie wypowiada, bo dziala na szkode klubu
niech sie skupi na treningach
niech wyjedzie zagranice i zobaczymy czy sie rozwinie czy przepadnie.
|
Wiele strat to ma Kirm i Paljic. Mały podejmuje często ryzyko i to się udaje, nie bez przerwy, bo nie jest Bóg wie kim, ale takie bramki jak ze Skonto, Arką i wiele innych dały nam więcej radości, w porównaniu do złości po stracie piłki. Formy to nie ma Genkov, Kirm i cały blok obronny, a z Małego zrobiono piłkarza bez formy. Ostatni dobry mecz zagrał z Liteksem. Co do języka to się zgodzę, czasami palnie coś nie tak, ale Wisła już mu zakazała kontaktu z mediami, to myślę, że przemyśli swoje wypowiedzi. Co do treningów, to swego czasu Mały był najczęściej trenującym zawodnikiem w Wiśle. Często zostawał po treningu, a w okresach między rundami najwięcej trenował spośród piłkarzy Białej Gwiazdy. Teraz nie wiem jak z tym jest, bo to było przed podpisaniem nowej umowy, gdzie na starych zasadach zarabiał niewiele w stosunku do innych. Niech wyjedzie? A kto go w Wiśle ma zastąpić?