|
Senior Member
Offline
|
#1370

16.09.2011, 20:04
|
LanceTS napisał(a): 
|
A co polecacie ćwiczyć, żeby przez zimę, zwiększyć szybkość, zwinność, ale jednocześnie pasuje trochę poćwiczyć, żeby jako tako wyglądać? Wiadomo, że masy dużo przybrać nie mogę, a żeby rzeźbić trzeba mieć co. Bieganie w parze z siłownią też chyba nie idzie dobrze.
|
Chodzi o SW?
|
|