Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1370
Stary 16.09.2011, 20:04
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
A co polecacie ćwiczyć, żeby przez zimę, zwiększyć szybkość, zwinność, ale jednocześnie pasuje trochę poćwiczyć, żeby jako tako wyglądać? Wiadomo, że masy dużo przybrać nie mogę, a żeby rzeźbić trzeba mieć co. Bieganie w parze z siłownią też chyba nie idzie dobrze.
Chodzi o SW?
Odpowiedz cytując