Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
strong1979
Junior Member
Od: 02.2006
Offline
#
19746
16.09.2011, 19:50
A wie ktoś dlaczego w zasadzie zmienili te ławki rezerwowych...
Czy tam było za mało miejsca żeby usiąść nie trzymając kolan pod brodą... czy może coś innego...
strong1979
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do strong1979
Znajdź inne posty napisane przez strong1979