Wyświetl pojedynczy post
strong1979
Junior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19746
Stary 16.09.2011, 19:50
A wie ktoś dlaczego w zasadzie zmienili te ławki rezerwowych... Czy tam było za mało miejsca żeby usiąść nie trzymając kolan pod brodą... czy może coś innego...
Odpowiedz cytując