Mar85 napisał(a):

|
Ile punktów dało mistrza ? Odpowiedz sobie i porównaj z czasami 2002-2005. Tak, nie mieliśmy konkurenta zwłaszcza że przegraliśmy na Legii, Polonii, ze Śląskiem....
|
Przegraliśmy z L w meczu o pietruszkę, a 10 punków przewagi na trzy kolejki przed końcem nie da się zamazać. Zaś co do ilości punktów zwyczajna rzecz, liga się wyrównuje i nie ilość punktów decyduje o tym czy zdobywamy mistrzostwo w cuglach tylko przewaga nad konkurentami(3 kolejki przed końcem 10 punktów) i tyle w temacie.
dynek.pl napisał(a):

|
do tego Gornik w lidze, a Podbeskidzie w pucharach rozjebaly nas wrecz szkoleniowo
|
Taa Podbeskicie nas „rozjebało” 2-2 u siebie to w istocie klęska …mam takie wrażenie że niektórzy to narzekają tylko dla samego narzekania bo sensu w tym żadnego nie ma. MP2011 jest faktem i jest sukcesem.
Trener Maaskant zasługuje na krytykę ale racjonalną, za MP2011 nie ma co go krytykować bo to akurat jest jego sukces. Krytyka teraz: za styl, taktykę, wybory personalne ... tak, za MP2011 ... nie.