Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2660
Stary 16.09.2011, 19:18
willow napisał(a):Wyświetl post
takie Odense, z budżetem mniejszym od Wisły, zatrudnia graczy, z których co najmniej 4-5 od kopa ma wyjściową jedenastkę u nas...
Podobnie rzecz ma się z Apoelem. Grają jak wirtuozi, a bogatsi od nas raczej nie są..
Odpowiedz cytując