Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5216
Stary 16.09.2011, 19:09
Zmiana trenera w trakcie sezonu w ostatniej dekadzie nie wychodziła nam na dobre. Oprócz Liczki (który przejął zespół po rundzie jesiennej, w której miał 8 pkt przewagi nad rywalami i było tylko 13 kolejek do rozegrania) zawsze przegrywaliśmy mistrzostwo.
2002 - Smuda->Kasperczak (2. miejsce)
2006 - Engel->Kulawik->Petrescu (2. miejsce)
2007 - Petrescu->Okuka->Nawałka->Moskal (8. miejsce)
2010 - Skorża->Kasperczak (2. miejsce)

Im więcej zmian na wiślackiej ławce trenerskiej tym gorzej.
Odpowiedz cytując