|
OK
Będę rozsądny: cofam słowa debile, debilne. I przepraszam tych, ktorych uraziłem
Uważam jednak zachowanie młyna za nieodpowiedzialne.
I nie jestem sam.
Do poniedziałku pauzuję... (z wypowiedziami), ale od czasu do czasu będe kontrolował tematy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|