Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13863
Stary 16.09.2011, 18:46
Nie chcę, żeby na mecze przychodzili tylko ludzie z młyna. Chcę, żeby zawsze było dużo ludzi na R22, ale jak mają gwizdać, zamiast dopingować to ja raczej podziękuję im. W taki sposób nie pomagają, a nawet szkodzą piłkarzom. Wiadomo, że nie zawsze wychodzi naszym piłkarzom i zdarzają się gorsze mecze i porażki, ale frustraci niech lepiej zostaną w domu jak nie rozumieją tego, że to jest sport i nie zawsze schodzi się z boiska z tarczą.

Paljić ma kontrakt do końca tego sezonu i niech go więcej nie widzę w Wiśle, bo to mierny kopacz.
Odpowiedz cytując