Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13862
Stary 16.09.2011, 18:35
Może zastanów sie o czym piszesz?
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Czemu mnie od debili wyzywasz gościu? Co Ty sobą prezentujesz w ogóle? Potępiasz zachowanie Patryka Małeckiego, a sam co robisz?
Gdzie napisałem, że potepiam zachowanie Małeckiego? uważam wczorajsze zachowanie i skandowanie przez młyn Patryk Małecki - za debilne. Małecki swoją niefortunna wypowiedzią obraził częśc kibiców a młyn go w tym popiera. To było nieodpowiedzialne.
Chyba, ze chcecie, zeby na mecze przychodzili tylko ludzi z młyna....
Oprócz ludzi naprawdę zaangażowanych ilu tam jest lanserów i przypadkowych gości? Chcecie doczekac czasów, że na mecze bedzie przychodziło 2-3 tysiące?
W dalszym ciągu uważam takie zachowanie za debilne i jak sadzę, nie jestem w tym poglądzie odosobniony.

Zeby nie było: cenię Małeckiego jako piłkarza, ale za niezdrowe uważam tak jego niekóre wypowiedzi jak i to, ze młyn takie wypowiedzi Małeckiego popiera, zamiast wskazać mu gdzie jest jego miejsce: na boisku
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując