FraMat napisał(a):

|
Nazwałem debilami kibiców Patryka Małeckiego a nie Wisły. Widzisz różnicę?
|
Czemu mnie od debili wyzywasz gościu? Co Ty sobą prezentujesz w ogóle? Potępiasz zachowanie Patryka Małeckiego, a sam co robisz? Nie słyszałem, żeby Patryk wyzywał kogoś od debili, a Ty i owszem. Zastanów się lepiej nad sobą. Patryk jest w porządku gość. Skromny. Można z nim pogadać, nie ma problemu z autografem od niego, do zdjęcia cierpliwie za pozuje. To kibice powinni się zastanowić lepiej nad swoim zachowanie. Jak im się nie podoba i przychodzą na stadion wygwizdać tylko piłkarzy to może lepiej, żeby już nie przychodzili na Reymonta? Wy wszyscy, co tak pragniecie odejścia Małego z Wisły zastanówcie się lepiej czy aby na pewno to ten zawodnik powinien odejść. Czy Paljic, Bunoza, Diaz, Jovanic, Lamey nie powinni odejść w pierwszej kolejności? I kim Małego chcecie zastąpić? Pawłowskim? Kupiszem? Sobotą? A może Małkowskim?
Pełne poparcie dla Małego z mojej strony!