Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13860
Stary 16.09.2011, 17:53
Marszałek a czy FraMat dostanie bana za nazwanie wielu kibiców Wisły debilami? Widzę ,że trudne posty skasowaliście. Jak Tusk karze za negatywne ocenianie go tak Wy karzecie za prawdę o Was. Gratuluję !
Odpowiedz cytując