|
Już teraz wzialem Rosja-wygra ME siatkarzy po 1,45. Sborna w tych mistrzostwach nie ma godnego przeciwnika,ani Serbia ani Włosi nie sa w stanie im zagrozic
Wczoraj ogladalem cały mecz z Bułgarami i sa klasa dla samych siebie.
Graja po 7-8 krótkich z rzedu a nawet Bułgarzy z blokiem nie sa w stanie nic zrobic.
Gracie jutro na Włochów ? tzn przeciwko naszym ?
Jak dla mnie 1,55 do grania.
Mysle jeszcze nad Barcelona over 3,5. Ostatnio przypadkowo 2-2,teraz mysle ze rozzloszczeni na Camp Nou zmasakruja Osasune.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 16.09.2011 o godz. 19:35.
|