|
A może należałoby zamknąć temat Patryka Małeckiego ? I pisac o nim tylko w kontekście sportowym. Bo tak to wiecznie bedzie robione bydło na forum a jak widać po wypocinach GWna i dziewczyny RoMana cały czas dokladają ognia do pieca. I to jak widać nieprzypadkowo bo widzą, że mają tu "uzytecznych idiotów", którymi można wyciągac kasztany z ogniska.
|