|
"Jestem rozczarowany wynikiem i sposobem w jaki rozpoczęliśmy ten mecz"
ale Panie trenerze.kazdy mecz Wisła tak rozpoczyna wiec nie jest to zadnym zaskoczeniem.daleko nie trzeba szukac.tydzien temu.mecz w Poznaniu.pierwsze 15 min to Lech nas zmiazdzyl poprostu.mecz z Litexem na wyjezdzie.dalej? mecz z Lechią.naprawde w tych meczach mielismy mnostwo szczescia z e w pierwszych minutach nie tracilismy bramek. nie wiem gdzie jest problem.czy w glowach zawodników,czy w zlej odprawie przed meczowej.trzeba nad tym jak najszybciej popracowac.bo kiedys nasze szczescie sie skonczy i po 15-20 minutach kazdego meczu bedziemy mieli w plecy ze 2-3 gole. co do meczu to jesli z takim Odense(z calym szacunkiem dla Nich) potrafimy zagrac tylko dobre 10-15 min to cos tu jest nie halo. mysle ze w Poznaniu to My nie zagralismy fanatstycznie,poprostu Lech zagral kiche. Ja osobiscie czekam do konca rundy jesiennej.jesli nasz styl sie nie zmieni to nie wiem.juz chyba za Maaskanta zadnego stylu nie bedzie. ave
|