Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2732
Stary 16.09.2011, 17:13
Jak to jest, że moderator może sobie pozwolić na taki post:

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nazwałem debilami kibiców Patryka Małeckiego a nie Wisły. Widzisz różnicę?
a odpowiedzi na niego zostają kasowane?

Żenada

Cenzura na tym forum wciąż ma się dobrze.

FraMat, ja ciebie w tej chwili nazwe debilem. Za debilne posty. Ty bana nie złapałeś to i ja nie powinienem. Poczekamy, zobaczymy
Ostatnio edytowane przez Kamson : 16.09.2011 o godz. 17:17.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując