Jak to jest, że
moderator może sobie pozwolić na taki post:
FraMat napisał(a):

|
Nazwałem debilami kibiców Patryka Małeckiego a nie Wisły. Widzisz różnicę?
|
a odpowiedzi na niego zostają kasowane?
Żenada
Cenzura na tym forum wciąż ma się dobrze.
FraMat, ja ciebie w tej chwili nazwe debilem. Za debilne posty. Ty bana nie złapałeś to i ja nie powinienem. Poczekamy, zobaczymy
