Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5211
Stary 16.09.2011, 17:10
Niektórym się chyba w dupach poprzewracało, jeżeli w ogóle myślą o zwolnieniu Maaskanta. Ciekawe, gdzie na takim etapie rozgrywek znajdziemy jakiegoś porządnego trenera Bo chyba nikt nie chce wracać do jakiś polskich wynalazków.
Wystarczyło parę słabszych spotkań i od razu Maaskant musi zostać zwolniony. Nie twierdzę, że jest to trener idealny ale na pewno nie jest też najgorszy.
Krew mnie zalewa, kiedy czytam posty, że zdobycie MP to żaden sukces przy tak żałosnym poziomie ligi. Dziwnym trafem rok przed erą Maaskanta potrafiliśmy roztrwonić 10 punktową przewagę nad Amicą i wtopić cały sezon na dwie kolejki przed końcem sezonu. Słaby poziom ligi... a czy ktoś komuś zabraniał wygrywać mecze
Przypomnę też, że od 5 lat po raz pierwszy gramy w fazie grupowej europejskich pucharów, a to trzeba także odnotować jako sukces. Oczywiście mogła być LM, a LE to i tak ogromny sukces, bo potrafiliśmy przegrać z jakąś Levadią albo Karabachem co chyba nam chwały nie przyniosło.
Odpowiedz cytując