Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13858
Stary 16.09.2011, 15:36
Ci ludzie którzy skandowali jego nazwisko robią mu niestety krzywdę. On sam pewnie czuję się nie komfortowo bo przecież nie jest to wynikiem super formy, osiągnięć tylko jakiś osobistych sympatii pewnych ludzi.
Pewnie wołałby dostać po prostu skromną owacje za gola czy dobry mecz, ważne żeby wynikało to z jego postawy niż dlatego że się z kimś tam zna.

Nie potrzebne dolewanie oliwy do ognia bo Patrkowi teraz potrzebny jest spokój, jak najmniej rozgłosu, po prostu dajcie mu przekonać do siebie wszystkich formą sportową i wszystko wróci do normy. Chociaż z "listy Cupiała" już pewnie nie zniknie.
Ja osobiście nie wiem teraz czy Patryk rozumie swój bląd i to że przesadził bo pewnie ktoś mu do ucha szeptał: " Dobrze Mały zrobiłeś. jeb** frajerów"
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.09.2011 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując