|
jak w zimie spodziewam się , że:
Małecki zostaje sprzedany gdzieś za granicę (jego czas moim zdaniem w Wiśle dobiega końca)
Boguski out (wypożyczenie bądź rozwiązanie kontraktu)
Jirsak out
Co do transferów in w zimie to liczę na dobrego ofensywnego środkowego pomocnika i jednego zawodnika do ataku.
Plus życzyłbym sobie nie oglądać więcej na boisku takich miękkich fiutków jak Garguła czy Diaz także oni dla mnie też są do wylotu. Zresztą pozbycie się Garguły to bardzo ciężka sprawa biorąc pod uwagę warunki jakie ma w Wiśle. Na nowego LO w zimie wg mnie nie ma co liczyć gdyż jak na razie mamy 2 zawodników na tą pozycję na utrzymaniu. W lecie za to Diaz out i kupić dobrego lewego obrońcę.
|