Wyświetl pojedynczy post
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13857
Stary 16.09.2011, 15:26
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
odkąd pokazał koszulkę z Papieżem jest bez formy
Cud
A po co ma być w formie skoro jest wielką gwiazdą, która słysząc z trybun ".... z wynikami" i "Patryk Malecki" (chyba z 5 razy) mysli, że przecież i tak nie musi sie starać. Hajs sie zgadza i poparcie najwierniejszych, jedynych prawdziwych, najlepszych ma jak w banku
PS A co do skandowania nazwisk piłkarzy to fajnie byłoby krzyczeć nazwiska tych, którzy na to zasłużyli, a nie tych, którzy pocałują raz czy drugi herb i tym wyrabiają sobie pozycje
Ostatnio edytowane przez Coach : 16.09.2011 o godz. 15:28.
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując