Chrisman napisał(a):

odkąd pokazał koszulkę z Papieżem jest bez formy
Cud
|
A po co ma być w formie skoro jest wielką gwiazdą, która słysząc z trybun ".... z wynikami" i "Patryk Malecki" (chyba z 5 razy) mysli, że przecież i tak nie musi sie starać. Hajs sie zgadza i poparcie najwierniejszych, jedynych prawdziwych, najlepszych ma jak w banku

PS A co do skandowania nazwisk piłkarzy to fajnie byłoby krzyczeć nazwiska tych, którzy na to zasłużyli, a nie tych, którzy pocałują raz czy drugi herb i tym wyrabiają sobie pozycje