W lidze nie gramy dobrze ,bo sie wypruwamy na puchary ,a w pucharach jest "poligon doświadczalny" więc generalnie nie liczą sie wyniki

To jakieś marne , na sile szukanie wytlumaczenia. Prawda jest taka ,że gramy słabo ,bez żadnego stylu nie ważne czy gramy z APOELEm ,Lechia Gdańsk czy Odense. Ta drużyna ma potencjał ale pokazujemy to na ogólnie tylko przez 15 minut. Juz mowilem jakbysmy grali tak przez 90 minut ,to ligowych rywali byśmy golili 3-0 . Niestety nasza gra to jedna wielka niewiadoma ,nie wiadomo czego sie spodziewać .