Nie, kiedys nie wygrywalismy ligi w cuglach. Kiedys wygrywalismy lige przed rozpoczeciem sezonu. Bo inne druzyny nie istnialy przy nas kadrowo. W tym roku 3 druzyny na 4 nie skompromitowaly sie w europie, 2 graja w grupie w LE. Poziom sie wyrownal i to w gore. Kiedys przegrywalismy z Karabachem, Levadia czy Dinamo Tbilisi , teraz w eliminacjach mielismy 5 zwyciestw pod rzad. Poza Barca (bardzo sobie cenie ten mecz, caly swiat go widzial

) NIC nam w europie nie wyszlo od czasow Lazio. Jak na moj gust to postep jest.
Osobiscie mam tylko nadzieje, ze Maaskant bedzie w LE uczyl sie, mieszal skladem, sposobem gry, ustawieniem, bo faktem jest, ze brakuje mu tego typu doswiadczenia. Innymi slowy- mial dostac 2 lata i- ponownie moim zdaniem- mam nadzieje, ze go dostanie.