Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5204
Stary 16.09.2011, 14:29
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No dobra...módlmy się żeby wujek Cupiał uwolnił nas od tego nieudacznika...Jutro wstaje i czytam ze go już tu nie ma!Nie ma innej opcji.
Wielka Wisła tylko bez Maaskanta(i bez Małeckiego)!!
A co Małecki znów wczoraj mecz zawalił ?

Maaskant ma teraz czas na reakcję, jak jej nie będzie to wyników też nie będzie. Z Lechem wygrywaliśmy 1:0 i zamiast strzelić drugą to sobie grali w dziada na ich polu karnym. Później kiedy jest konieczność przyciśnięcia i strzelenia bramki to żaden nie ma pomysłu jak to zrobić. A niewykorzystane szanse sie zwyczajnie mszczą, tego sobie nikt nie wymyślił tak poprostu jest.

Wczoraj Maskant zachowywał się jak Janas w Niemczech, wstyd się do tego przyznać.

pit5791 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego piszecie, że wszystkie bramki to wina obrony.
Pierwsza bramka to wina Sobola, kto podaje na 2m przed własnym polem karnym!

Denerwuje mnie też ciągle podkreślanie braku zgrania!!

Przecież Chavez z Jaliensem i Pareiko grają już razem 7-8 miesięcy!!
A najbardziej zgranymi zawodnikami w naszej drużynie jest Melikson i Iliev - ile razem ze sobą grają?

Czy lepsze zgranie spowoduje, że Biton zacznie grać tak jak Ailton czy Utaka, albo Radek Sobolewski zacznie grać tak jak Manduca czy Jemba-Jemba?

A może nasz trener potrzebuje ilu jeszcze lat zdobywania doświadczenia, żeby zauważać, że gdy przeciwnik, gra dzide do przodu i jego jedyny napastnik niemiłosiernie jeden-na-jeden ogrywa naszego stopera, aby pomyśleć może nad jakąś asekuracją.
Sobolewski nie podawał do Nuneza, to chyba oczywiste dla średnio rozgarniętego obserwatora. Będąc wczoraj najlepszy w Wiśle. Dlatego na żadną dżembe bym go nie zamienił. Co do braku zgrania, jak ktoś jest słaby to się może zgrywć 20 lat a i tak będzie się kopał po czole.

Na lige zostawił bym Pareike, Chaweza, Palica, Meliksona i Ilieva reszta ława.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.09.2011 o godz. 14:42.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując