calieri napisał(a):

|
Wyszło, że Mały wybrał indywidualną sesję z masażystami i nie wyszedł na rozgrzewkę a Maaskant powiedział, że uszanował jego wybór. Wszyscy się wyzywacie, wolfy co raz idiotami sadzi inni nie lepsi. Może najpierw sami bijcie się w piersi, a później patrzcie na innych?
|
Małecki zrobił coś złego? Nie.
Trener wiedział i pozwolił? Tak.
A psim obowiązkiem takiego Jawora było:
a) swoje urojenia potwierdzić
b) skonfrontować je z drugą stroną (trenerem lub zawodnikiem).
Wszyscy rozgarnięci wiedzą o co chodzi z "GW" i Wisłą, w szczególności z Romkiem i jego hałastrą. A tu pojawia się jakiś żałosny tekścik i od razu banda baranów traktuje to jako zielone światło do robienia syfu na własnym forum. Gdzie sens, gdzie logika?
Kiedyś jak był artykuł o wlepkach "White Star Power" to przynajmniej u nas wiedziano jak do tego podejść. Teraz pewnie pół forum na czele z moderatorami przyłączyłoby się do krucjaty "GW". Pięknie.