Wyświetl pojedynczy post
mazak
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51364
Stary 16.09.2011, 14:26
i myślę że trzeba szukać kogoś za Jaliensa bo to dla mnie porażka jest konkretna. a przede wszystkim BRAMKOSTRZELNY napastnik . Wisła w każdym meczu strzeliła 1 bramkę. to dla mistrza Polski to za mało niestety. ja bym pomyślał nad koncepcją żeby spróbował na jedną połówkę zagrać 2 napastnikami . Może z tego by coś wyszło
Odpowiedz cytując