Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11009
Stary 16.09.2011, 14:25
xanti1906 a może Goetze?Na poważnie kto według ciebie płacił by Błaszczykowskiemu chyba nie Wisła.BVB może by by wypożyczyła Błaszykowskieo tam skąd przyszedł.Tylko weź pod uwagę że Błaszczykowski sobie wyrobił markę w BVB i raczej tak za darmo to go Niemcy nie wypożyczą zwłaszcza że BVB gra w Champions League i nie mają zamiaru po odejściu Sahina i nie pewnej sytuacji Piszczka się jeszcze bardziej osłabiać.
Odpowiedz cytując