xanti1906 a może Goetze

?Na poważnie kto według ciebie płacił by Błaszczykowskiemu chyba nie Wisła.BVB może by by wypożyczyła Błaszykowskieo tam skąd przyszedł.Tylko weź pod uwagę że Błaszczykowski sobie wyrobił markę w BVB i raczej tak za darmo to go Niemcy nie wypożyczą zwłaszcza że BVB gra w Champions League i nie mają zamiaru po odejściu Sahina i nie pewnej sytuacji Piszczka się jeszcze bardziej osłabiać.