Jak nie bedzie wynikow, to Maaskant poleci i tyle. Cupial zwalnial juz trenerow, kiedy Ci byli na 1-szym miejscu w tabeli

. A co dopiero teraz? Nie ma wynikow, nie ma stylu, a pilkarze sprowadzeni i zaakceptowani przez naszego trenera, potykaja sie o wlasne nogi.