|
Przespana I połowa, w drugiej zryw i gdy wydawało się, że już pojdzie z górki i za chwilę się zrobi 2:1, a potem 3:1 gol do tyłu! Fragmentami gdy Wisła zaatakowała OB było bezradne, jednak takich chwil było za mało by myśleć o dobrym rezultacie. Do bani wynik, do bani gra, do bani kibice, do bani taktyka RM.
PS Ponieważ jestem jakieś 300 km do Krk dokładnie nie wiem co się dzieje, ale 13 tys na trybunach to zdecydowanie za mało. I niech nikt nie pisze, że kasa lub rywal małoznany, bo jeszcze rok temu na Lech -Salzburg przyszło te 41.000 a bilety wcale nie byly droższe od wczorajszych.
|