Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5202
Stary 16.09.2011, 13:34
Czas Maskanta wygasa, może lepiej byłoby zdmuchnąć tą świeczkę już teraz, a nie męczyć się do końca sezonu. To co on robi to jest totalna porażka, wystawiany skład, zmiany, brak stylu gry, rzuty rożne, pajacowanie przy linii przy każdym potknięciu zawodnika czy złej/dobrej oceny przez sędziego, te jego słodkie pier....... w wywiadach, czekam z niecierpliwością czym wypali teraz.

Maskant AUF WIEDERSEHEN !!!!
Odpowiedz cytując