dynek.pl napisał(a):

a czego sie maja nic nie nauczyc ?
tacy super sa, ze wciagaja ta lige nosem ?
to dlaczego wczoraj zamiast sie pilnie uczyc olali zupelnie 1 polowe meczu ?
lykajcie wszystkie bzdurne teksty jak pelikany, glaskajcie ich dalej, glaskajcie trenera (w ogole to wczoraj mi zabraklo skandowania jego nazwiska), a bedzie dobrze
|
Z jednej skrajności w drugą... a kto tu mówi o głaskaniu trenera. Powtórzę jeszcze raz i prościej bo już bardziej prosto nie można, od Amici niczego się nie nauczymy a od Odense owszem. A to że gramy słabo i trener robi błędy tego nikt nie kwestionuje.