Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16533
Stary 16.09.2011, 13:21
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak ŁKS się zaprezentuje, no i Podbeskidzie. Tamta kolejkę mieli dobrą,chociaż rywali nieszczególnych, niemniej pierwsze zwycięstwa zaliczyli. Ciekawe jak to na nich podziała.
Nie to ze bym bronil Legie, ale bez przesady
Odpowiedz cytując