Marszałek napisał(a):

|
Ciekawe jak ŁKS się zaprezentuje, no i Podbeskidzie. Tamta kolejkę mieli dobrą,chociaż rywali nieszczególnych, niemniej pierwsze zwycięstwa zaliczyli. Ciekawe jak to na nich podziała.
|
Nie to ze bym bronil Legie, ale bez przesady
