Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7836
Stary 16.09.2011, 13:18
milosz napisał(a):Wyświetl post
Jasne można się wydurniać, toż mamy wolność słowa. Tyle że ten poligon doświadczalny to jest przed przyszłorocznymi meczami w el. do LM. W lidze niczego się nasi kopacze juz nie nauczą, w LE owszem tak, podobnie trener jak i Stan mogą wyciągnąć właściwe wnioski co do przydatności poszczególnych piłkarzy i kto tego nie widzi jest ślepy jak kret.
_______________________
PS. I nie 15 min. dobrej gry tylko 30min. mało ale to jest ten kierunek którym należy podążać.
a czego sie maja nic nie nauczyc ?
tacy super sa, ze wciagaja ta lige nosem ?
to dlaczego wczoraj zamiast sie pilnie uczyc olali zupelnie 1 polowe meczu ?
lykajcie wszystkie bzdurne teksty jak pelikany, glaskajcie ich dalej, glaskajcie trenera (w ogole to wczoraj mi zabraklo skandowania jego nazwiska), a bedzie dobrze
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując