Elefant napisał(a):

Ja bym wolał, żeby się jednak czegoś nauczyli np.
- wygrywać regularnie mecze, na przynajmniej na Reymonta,
- strzelać w tej naszej buraczanej lidze choćby w co drugim meczu dwie bramki,
itd.
Ślepym jak kret, ale braki które wczoraj było widać to i bez eliminacji do LM i bez LE widziałem.
A jak się nie nauczą grać w naszej lidze, to z tymi przyszłorocznymi eliminacjami do LM to może być jak z tym indykiem co myślał o niedzieli...
|
A Ja bym wolał żebyśmy wszytko wygrywali i strzelali po 3 bramki...sorry ale to co piszesz to takie ble, ble.
Powtórzę prościej od Amici niczego się nie nauczymy a od rywali w LE owszem.
__________
A grać lepiej jasne że powinniśmy również w naszej buraczanej lidze.
zim zum napisał(a):

Szkoda tylko, że w lecie się znowu pół drużyny zmieni i co na jesień się będą na nowo uczyli ?
|
Ano się nie zmieni, dojdzie 3 nowych i tyle. Po co siać defetyzm ? Ważne jedynie aby były to transfery o znaku jakości, jak to kiedyś mówiono ze znakiem Q.