milosz napisał(a):

Jasne można się wydurniać, toż mamy wolność słowa. Tyle że ten poligon doświadczalny to jest przed przyszłorocznymi meczami w el. do LM. W lidze niczego się nasi kopacze juz nie nauczą, w LE owszem tak, podobnie trener jak i Stan mogą wyciągnąć właściwe wnioski co do przydatności poszczególnych piłkarzy i kto tego nie widzi jest ślepy jak kret.
_______________________
PS. I nie 15 min. dobrej gry tylko 30min. mało ale to jest ten kierunek którym należy podążać.
|
Szkoda tylko, że w lecie się znowu pół drużyny zmieni i co na jesień się będą na nowo uczyli ?
